Używany Echokardiograf VIVID S6

Echokardiograf Vivid S6

Echokardiograf VIVID S6 to nowoczesna konstrukcja, w którym zastosowano architekturę cyfrowego układu formowania wiązki ultradźwiękowej. Niesamowite obrazowanie dwuogniskowe, które zastosowano na sondzie sektorowej znacznie poprawia obrazowanie w całym polu obrazowania głowicy, szczególnie uwydatnia detale w polach bliskich głowicy bez znaczącej utraty szybkości obrazowania.

Zadzwoń Teraz +48 573 450 446

Echokardiograf VIVID cena używanego

Dzięki profesjonalnemu odnowieniu USG VIVID może cieszyć się niską ceną zakupu. Nasz firma dołożyła wszystkich starań by urządzenie było w 100% sprawne i gotowe do użytku przez wiele lat. Cena używanego echokardiografu jest na tyle atrakcyjna, że tego typu urządzenia są coraz częściej wybierane przez gabinety i małe NZOZ-y.  

Dlaczego warto wybrać Echokardiograf VIVID S6

Echokardiograf VIVID jak przystało na tej klasy urządzenie posiada możliwość wykonywania obrazowania i pomiarów w trybie anatomicznego trybu M-mode, PW Doppler, CW Doppler, TDI. W urządzeniu tym zastosowano unikatową technologię Strain – do oceny kurczliwości. Aparat ten poza głowicami kardiologicznymi obsługuje również convex, liniowe, śródoperacyjne, przezprzełykowe, a także endowaginalne. Dzięki możliwości podłączenia tak szerokiej gamy głowic urządzenie to staje się bardzo uniwersalnym USG, które można wykorzystać w różnych gabinetach medycznych. 

Potrzebujesz porady w sprawie naprawy lub zakupu aparatu USG. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz pracownik udzieli wyczerpującej odpowiedzi.