Używane USG Philips HD11XE

Aparat USG Philips DH11XE używany

Aparat USG Philips to urządzenie od lat uznane wśród specjalistów na całym świecie przede wszystkim za jakość obrazowania w przystępnej cenie.

USG HD11XE jest aparatem wyposażonym w pełni cyfrowy, szerokopasmowy system formowania wiązki ultradźwiękowej. Jego kompaktowe wymiary oraz ruchomy pulpit sterowniczy zapewnia duży komfort pracy. Jego szeroka możliwość konfiguracji sprawia, iż każdy może dopasować go do swoich oczekiwań:

 • badania ogólne,
 • naczyniowe,
 • kardiologiczne,
 • położniczo-ginekologiczne.

Zadzwoń Teraz +48 573 450 446

USG Philips HD11XE najważniejsze zalety

Aparat ten zawiera w sobie szereg narzędzi takich jak:

 • 2D z techniką Pulse Inversion Harmonice, która pozwala uzyskać maksymalną rozdzielczość oraz kontrastowość obrazu,
 • Adaptive Color Doppler dla automatycznego dopasowania częstotliwości obrazowania,
 • PW i CW z funkcją Adaptive Doppler, która redukuje szumy i wzmacnia słabe sygnały oraz z funkcją HighPRF,
 • Tissue Doppler Imaging: Doppler tkankowy – funkcja, która koduje w kolorze kierunek i prędkość ruchu, mięśnia sercowego,
 • Spektralny Doppler tkankowy pozwalający wyświetlić wykres zmian prędkości fragmentu mięśnia sercowego oraz ścian naczyń krwionośnych czy też anatomiczny M-Mode.

Ze względu na to, iż mamy do czynienia z produktem marki Philips na szczególną uwagę zasługują również dwie unikatowe technologie:

 1. SonoCT Real-Time Compound Imaging – przestrzenne sterowanie wiązką ultradźwiękową, pozwalające na jeszcze lepsze podkreślenie granic narządów oraz lepsze obrazowanie tkanek,
 2. XRES – adaptacyjne przetwarzanie obrazu, którego celem jest eliminacja szumów jak również artefaktów, a co za tym idzie lepsze obrazowanie pozbawione zbędnych zniekształceń obrazu.

Aparaty USG rekondycjonowane Philips to:

Profesjonalne USG renomowanego producenta w rozsądnej cenie. Rzetelne doradztwo przed i po zakupie. Wszystkie funkcje i akcesoria dodatkowe w USG sprawne a niektóre z gwarancją. Dowóz do klienta i szkolenie w cenie. Serwis Gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich USG, które oferuje nasz firma. Używane USG cena to najlepszy stosunek wydanych pieniędzy do jakości zakupionego sprzętu.

Potrzebujesz porady w sprawie naprawy lub zakupu aparatu USG. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń lub napisz do nas a nasz pracownik udzieli wyczerpującej odpowiedzi.