Używane USG GE Voluson E6/E8

Aparat USG GE Voluson E8

Aparat USG VOLUSON serii E firmy GE Healthcare jest najwyższej klasy klinicznym urządzeniem USG z najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem obrazowania 3D/4D. Jest wykorzystywany przez najwybitniejsze ośrodki diagnostyczne na całym świecie, a swoją jakość diagnostyczną nie musi nikomu udowadniać.

Ultrasonograf  został stworzony przede wszystkim do wysokiej jakości badań prenatalnych, położniczych, ginekologicznych, neonatologicznych, badań echa serca płodu, radiologicznych i w tych badaniach nie ma sobie równych.

Zadzwoń Teraz +48 573 450 446

Aparat do USG Voluson E8 Cena promocyjna

Dzięki temu, że nasza firma rekondycjonuje aparaty USG możesz liczyć na atrakcyjną ceną oraz bardzo dobrej jakości urządzenia w rewelacyjnych cenach. Każde USG jest przez nas sprawdzone pod kątem technicznym. Wszystkie części, które budziły jakieś zastrzeżenia zostały wymienione lub naprawione. Urządzenia są w pełni sprawne i nadające się do dalszej eksploatacji.

Ultrasonograf GE E8 Ginekologiczny

Doskonale głowice z zastosowaniem technologii XDClear wraz z niesamowitą architekturą sprzętową powodują , że wielu lekarzy właśnie w tym sprzęcie upatruje ideał diagnozowania. Zastosowana technologia single crystal w połączeniu z w pełni cyfrową architekturą przetwarzania obrazu i jego optymalizacji sprawia, że niemożliwe staje się możliwe i pacjenci do tej pory uchodzący za trudnych pacjentów, od tej pory już takimi nie są.

Potrzebujesz porady w sprawie naprawy lub zakupu aparatu USG. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz pracownik udzieli wyczerpującej odpowiedzi.