Używane aparaty USG

Używane aparaty USG to świetny sposób na pozyskanie dobrej jakości sprzętu diagnostycznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Cena używanego aparatu USG może być o nawet kilkadziesiąt procent niższa od nowego ultrasonografu. Niższa cena nie oznacza jednak niższej jakości. Nasza firma prowadzi również serwis aparatów USG. Dzięki temu wszystkie oferowane, używane urządzenia USG są w pełni sprawne. Spełniają one wszystkie obowiązujące sprzęt medyczny normy i wymagania. Poza serwisem oferujemy także konfigurację zakupionego aparatu USG zgodnie z zaleceniami klienta. Dodatkowo zapewniamy transport ultrasonografu do placówki, instalację urządzenia oraz szkolenie personelu w zakresie jego obsługi.

W naszej ofercie dostępne są różne modele używanych aparatów USG. Od prostych, niedrogich urządzeń, po zaawansowane modele oferujące specjalistyczne tryby pracy i zaawansowane możliwości obrazowania. Każdy używany aparat USG w naszej ofercie przechodzi gruntowny serwis i jest dokładnie sprawdzany pod kątem sprawności. Zachęcamy do regularnego sprawdzania dostępnych używanych aparatów USG. Oferta ta będzie regularnie uzupełniana o nowe, wysokiej jakości urządzenia w atrakcyjnych cenach.

Rekondycjonowane USG Philips, GE, Mindray, Vivid

Aparat USG Philips DH11XE używany

Używane USG Phillips HD11XE

Ultrasonograf Philips HD11XE to urządzenie od lat uznane wśród specjalistów na całym świecie przede wszystkim za jakość obrazowania w przystępnej cenie. Aparat USG cena niższa dzięki temu zyskujesz więcej. Aparaty USG Philips to urządzenia medyczne klasy premium. 

Ultrasonograf używany Philips

Używane USG Philips HD15

Rekondycjonowany USG Philips HD15 charakteryzuje się doskonałą jakością obrazowania i wysoką wydajnością mocy obliczeniowej, które do tej pory były dostępne tylko w topowych aparatach. Dzięki swoim zaletom sprosta wszelkim oczekiwaniom nawet tym najbardziej wymagającym.

Rekondycjonowany USG Philips

Rekondycjonowny USG Philips iU22

Używany Aparat USG Philips iU22 to ultrasonograf klasy Premium, będący doskonałym połączeniem zaawansowanych technologii ze znakomitą wydajnością obrazowania. Nowoczesne USG dla wymagających użytkowników. Urządzenie to pozwala na obrazowanie 4D, dzięki czemu jest to ciekawa propozycja używanego USG.

Ultrasonograf GE P6 używany

Używane USG GE Logiq P5/P6

USG GE Logiq P6 – jest ultrasonografem o wysokiej jakości obrazowania, zaprojektowanym przez wiodącego producenta urządzeń medycznych na rynku, jakim jest bez wątpliwości jest GE Healthcare. Osoby wybierające ten model będą długo cieszyły się jego bezawaryjnością oraz wszechstronnością. Rekondycjonowane USG GE to rozsądny wybór dla każdego  

Echokardiograf Vivid S6

Używany echokardiograf Vivid S5/S6

Echokardiograf używany Vivid S6 najwyższej klasy. Nowoczesna konstrukcja, w którym zastosowano architekturę cyfrowego układu formowania wiązki ultradźwiękowej. Wyjątkowe urządzenie w przystępnej cenie dla wymagających użytkowników. Interesuje Cię ten model zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Aparat USG GE Voluson E8

Używane USG GE Voluson E8

Aparat USG używany VOLUSON serii E firmy GE Healthcare jest najwyższej klasy klinicznym aparatem USG z najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem obrazowania 3D/4D. Jest wykorzystywany przez najwybitniejsze ośrodki diagnostyczne na całym świecie, a swoją jakość diagnostyczną nie musi nikomu udowadniać.

Aparat USG GE Voluson S6

Używane USG GE Voluson S6/S8

Rekondycjonowany Aparat USG GE Voluson S6/S8 jest nowoczesnym systemem ultradźwiękowym, stworzonym przede wszystkim z myślą o badaniach OB/GYN. Zastosowano w nim przełomowe rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne, które wcześniej były znane są z najwyższej serii aparatów GE Voluson.

USG używane – cena

Za zakupem używanego aparatu USG przemawia oczywiście jego atrakcyjna cena. Używane ultrasonografy z naszej oferty to gwarancja niskiej ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Przykładamy bardzo dużą wagę do stanu technicznego, oferowanych przez nas używanych aparatów USG. Pomagamy również w uzyskaniu korzystnego finansowania na zakup używanego USG w formie leasingu.

USG przenośne używane

Oprócz dużych, stacjonarnych aparatów USG, oferujemy także używane przenośne USG. Tego rodzaju ultrasonograf to idealne rozwiązanie dla lekarzy przyjmujących w więcej niż jednym gabinecie. Niektóre mobilne aparaty USG znajdują także zastosowanie w weterynarii czy ratownictwie medycznym. Sprawdź dostępne aktualnie używane aparaty USG przenośne w naszej ofercie.

Potrzebujesz porady w sprawie naprawy lub zakupu aparatu USG. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz pracownik udzieli wyczerpującej odpowiedzi.