Serwis USG Mexa

Serwis USG

Nienaganny stan techniczny jest niezwykle ważny w przypadku medycznych urządzeń diagnostycznych jak aparaty USG. Nasza firma oferuje kompleksowy serwis USG, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Posiadamy doświadczony zespół zajmujący się naprawą wszystkich rodzajów aparatów USG i innych urządzeń medycznych do obrazowania.

Poza serwisem USG świadczymy także usługi z zakresu konfiguracji i kalibracji aparatów USG według indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie klienta prowadzimy również szkolenia dla personelu medycznego z zakresu obsługi wybranych aparatów USG.

Mexa to naprawa USG całej Polsce

Nasz serwis to:
  • Gwarancja naprawy
  • Szybki czas reakcji
  • Atrakcyjne Ceny

Naprawa głowic USG

Głowica ultrasonografu jest jednym z najistotniejszych i zarazem najdroższych elementów tego urządzenia diagnostycznego. Wymiana głowicy może być niezwykle kosztowna i stanowić poważne obciążenie dla placówki. Często dużo tańszą alternatywą jest naprawa głowic USG. Nasz zespół ma duże doświadczenie w naprawie głowic USG każdego typu.
Prowadzimy również regenerację głowic USG. Może ona obejmować diagnozę i regenerację sondy, wymianę soczewek czy kabli lub elementów odbudowy. Regeneracja głowicy USG pozwala na usunięcie niewielkich, mechanicznych uszkodzeń czy ubytków, powstałych w wyniku długiego użytkowania aparatu USG.

Przegląd aparatów USG

Aparat USG jest kosztownym urządzeniem diagnostycznym, warto więc zadbać o jego dobry stan techniczny. Regularny serwis i przeglądy medyczne aparatów USG pozwolą na ich wydajną pracę przez długie lata. Przegląd USG wskazany jest między innymi w momencie zakończeniu okresu gwarancji.

Regularne przeglądy techniczne USG pozwalają często na wcześniejsze zdiagnozowanie potencjalnych usterek i uniknięcie kosztownej wymiany elementów czy całego urządzenia.

Potrzebujesz porady w sprawie naprawy lub zakupu aparatu USG. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń lub napisz do nas a nasz pracownik udzieli wyczerpującej odpowiedzi.