Facebook-f


MEXA Serwis USG

Nowe Aparaty KTG

Nowe aparaty KTG, czyli kardiotokografy, to niezbędne wyposażenie gabinetów ginekologicznych czy oddziałów położniczych. Nowoczesne aparaty KTG pozwalają na szybkie i precyzyjne badanie kondycji płodu oraz ciężarnej pacjentki. Oferowane przez nas aparaty KTG spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa dotyczące medycznych urządzeń elektrycznych. Aparaty KTG są w pełni bezpieczne zarówno dla dziecka, jak i dla matki. Oferujemy między innymi nowe kardiotokografy firmy Sunray.

Przy zakupie nowego KTG w naszej firmie zapewniamy także konfigurację sprzętu zgodnie z wymaganiami klienta, transport do placówki, instalację urządzenia oraz szkolenie z jego obsługi. Wszystkie nowe aparaty KTG w naszej ofercie są oczywiście objęte gwarancją producenta. Po zakończeniu okresu gwarancji zapewniamy również profesjonalny serwis aparatów KTG.

Aparat KTG Sunray

Aparat KTG Sunray K9

Kardiotokograf K9 to najwyższej klasy KTG płodu firmy Sunray, dostępny z automatyczną analizą oraz pełną obsługą w języku polskim. Oferuje on zaawansowaną technologię monitoringu zarówno dla izb przyjęć w dużych szpitalach, jak również w prywatnych gabinetach ginekologicznych.


Więcej informacji

Aparat KTG Sunray B6

Kardiotokograf Sunray B6

Aparat KTG Sunray B6 to urządzenie, które oferuje monitorowanie parametrów życiowych płodu. Doskonały zarówno dla izb przyjęć w szpitalach jak również w prywatnych gabinetach. Ciekawa propozycja dla mniejszych gabinetów oraz szkół rodzenia. Bardzo prosty w obsłudze KTG


Więcej informacji

Aparat KTG – co to takiego?

Aparat KTG, czyli kardiotokograf to medyczne urządzenie diagnostyczne pozwalające na: 

Nowe aparaty KTG to podstawowe wyposażenie przychodni lekarskich, gabinetów ginekologicznych i szpitali położniczych. Korzystają z nich zarówno lekarze ginekolodzy, personel szpitalny jak i położne środowiskowe. Badania wykonywane za pomocą kardiotokografu, wykonywane są wielokrotnie w trakcie trwania ciąży, a także przy samym porodzie.

Aparaty KTG koszty

Cena nowego aparatu KTG zależy oczywiście od modelu, który wybierzemy. Za pośrednictwem naszej strony staramy się oferować nowe aparaty KTG renomowanych producentów w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Istnieje również możliwość zakupu aparatów KTG w ramach leasingu. Wybrane aparaty KTG okresowo dostępne są w promocyjnych, obniżonych cenach, zachęcamy więc do regularnego sprawdzania naszej oferty.

Mexa serwis USG

Potrzebujesz porady w sprawie naprawy lub zakupu aparatu USG. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz pracownik udzieli wyczerpującej odpowiedzi.